Лінійні Блоки Живлення
[ Заживіть Ваш роутер / світч / стрімер / DAC ]
Кондиціонери Живлення
[ Чисте живлення для Вашої апаратури]
PLiXIR Elite BAC

[ Ізолювання. Кондиціонування. Земля. Чи не найкращі збалансовані кондиціонери]


Noratel Transformer

В PLIXIR використовують лише індивідуальні збалансовані трансформатори з технологією шумозаглушення Noratel XQ eXtra Quiet.


Трансформатор має спеціальні моделі для 120 В змінного струму на вході та 230 В змінного струму на виході, і кожен трансформатор має лише одну обмотку для передбаченого застосування для найкращої продуктивності.


  • Легке послаблення високочастотного шуму
  • Нижчий вихідний опір порівняно з розеткою - Ваше обладнання може споживати електроенергію без зусиль.
  • Збалансована схема трансформатора - покращує придушення синфазного шуму.
  • Джерело живлення змінного струму із заземленням - до вашого обладнання знижується рівень шуму та зменшує проблеми із звичайним дзижчанням і шипінням.

Усі переваги досягаються природним шляхом: втілення хорошої інженерії, точно створене відповідно до концепції компанії - PureTone.

AudioQuest Niagara

[ Топові рішення від AudioQuest ]


Для багатьох користувачів мережевий фільтр – це звичайний пристрій, який забезпечує необхідну кількість розеток для підключення аудіо- та відеоапаратури та захищає техніку від можливих перешкод в мережі.

Проте просунуті користувачі знають, наскільки важливою ланкою в процесі роботи апаратури є мережевий фільтр. Компанія AudioQuest виготовляє дійстно унікальні продукти за новітніми технологіями, з кожним разом вдосконалюючи розробки, щоб досягти максимум продуктивності систем та мінімізувати втрату інформації.Регенерація живлення
[ PS Audio / Accuphase ]