Хоч і доступна лінійка - та всеодно зроблено в Данії!
Компактні АС Hi-End класу на стійках
Компактні напідлогові АС Hi-End класу
Серед найкращих світу цього
AUDIOVECTOR QR серія
[ Мінімалістичний дизайн та висока продуктивність - Зроблено в Данії ]
AUDIOVECTOR QR cерія
Мета дизайну серії QR завжди полягала в тому, щоб запропонувати найпередовіші технології в ідеально завершеному та пропорційному корпусі високого класу.

Звук потужний, сміливий і динамічний, але в той же час тонкий і деталізований, коли потрібно, і є чудовим рішенням для всіх типів музики.

Передня панель виготовлена з цілісного алюмінію аерокосмічного класу. Вона пройшла точну механічну обробку, склоструйну обробку, щітку, а потім анодований у привабливий колір Tungsten Titanium Grey.
Вона має дисперсійну сітку з рожевим золотом, яка працює як фільтр S-Stop. Новий динамік Audiovector має здатність працювати як ідеальний поршень на кількох октавах діапазону частот без спотворень, які зазвичай зустрічаються в алюмінієвих/алмазних приводних блоках. Це означає, що музика звучить тепло, точно та детально, але водночас динамічно та музично.

AUDIOVECTOR QR СЕРІЯ
Зроблено в Данії
AUDIOVECTOR R1 та R3
[ Компактні високоефективні АС Hi-End класу]
AUDIOVECTOR R1

[ Компактні високоефективні АС на стійках ]


Серія R1 забезпечує швидкий відгук з високою деталізацією та динамікою.


Ці 2-смугові динаміки на стійках з заднім портом мають непаралельну розривну конструкцію для мінімізації внутрішніх стоячих хвиль. Використовуючи концепції своїх старших братів і сестер, моделей R 6 і R 3, серія R 1 забезпечує точну звукову сцену з відчуттям потужності та напору, що суперечать їх розміру.


А у версіях Arreté - використовується Audiovector Freedom — нова революційна технологія заземлення, яка усуває спотворення, спричинені рухом динаміків та між динаміками.

AUDIOVECTOR R3

[ Ідеально збалансована аудіофільска колонка ]


Серія R3 — це лінійка компактних колонок, заснована на поєднанні еволюції та нових винаходів.

Все, що, на нашу думку, повинна забезпечувати пара підлогових АС, R3 робить ідеально.

Завдяки компактним розмірам та стильному дизайну - Серія R3 посідає високе місце в рейтингу «коефіцієнт прийнятності дружини»! ;)


Запатентовані драйвери Audiovector, виготовлені в Данії. Твітери ручної роботи Audiovector Air Motion Transformer виготовлені з надзвичайною точністю та найсучаснішою якістю корпусу. Це робить ці моделі неймовірно ефективними, про що свідчать численні відгуки по всьому світу.


А у версіях Arreté - використовується Audiovector Freedom — нова революційна технологія заземлення, яка усуває спотворення, спричинені рухом динаміків та між динаміками.

AUDIOVECTOR R6 серія
[ Потужні та витончені АС для вибагливих поціновувачів музики ]
AUDIOVECTOR R8 серія
[ Серед найкращих світу цього ]

AUDIOVECTOR R8 ARRETÉ