Bose Noise Cancelling Headphones 700 [Black]

532,00
Опис Bose Noise Cancelling Headphones 700 [Black]
Адаптивна мікрофонна система для чудового розпізнавання голосу.

Навушники Bose Headphones 700 оснащені неперевершеною системою з чотирма мікрофонами, яка чуйно вловлює ваш голос, придушуючи зовнішні шуми. Ви чуєте і вас чують як ніколи раніше - навіть якщо навколо шумно.

Комфортні.

Бездротові навушники Bose c абсолютно новим дизайном - ви самі відчуєте різницю. Стильна, легка дужка з нержавіючої сталі з м'якими, розташованими під кутом чашками навушників для комфортної посадки. Внутрішня сторона виконана з м'якої гелевої підкладки, яка добре прилягає до голови і не сплутує волосся.

Ви чуєте навколишній світ. На своїх умовах.

Headphones 700 Bose продовжує удосконалювати власні досягнення. Тепер завдяки 11 рівням шумозаглушення ви можете створювати максимально комфортну для себе атмосферу. Щоб відгородитися від зовнішнього шуму, можна поступово піднімати рівень приглушення шуму до максимального. або, навпаки, знизити його, щоб чути все навколо так само ясно, як і без навушників. А якщо потрібно швидко звернутися до співрозмовника, використовуйте режим розмови, який можна включити спеціальною кнопкою. В цьому режимі музика ставиться на паузу, і ви починаєте чути звуки оточення в навушниках через мікрофонну систему, - це дуже зручно, коли ви замовляєте каву або хочете поговорити з колегою.

Використовуйте свій смартфон по максимуму, не дістаючи його з кишені.

Bose AR - це перша в своєму роді аудіоплатформа доповненої реальності, яка відкриває нові грані звукових відчуттів і при цьому дозволяє залишатися на зв'язку з віртуальним і реальним світом одночасно. Об'єднуючи в собі можливості портативних аудіопродуктів, мобільних пристроїв і вбудованих додатків, Bose AR перетворює подорожі, заняття спортом, навчання, ігри та багато іншого в джерела унікальних вражень, доповнюючи вашу реальність через слухове, а не зорове сприйняття.

Як же працює Bose AR?

Продукти з підтримкою Bose AR оснащені вбудованими датчиками руху, які визначають положення голови і руху тіла. Додатки з підтримкою Bose AR можуть використовувати цю інформацію, а також дані про місцезнаходження з вашого мобільного пристрою, щоб пропонувати вам аудіоконтент, пов'язаний з вашим місцезнаходженням і вашими діями.

А як щодо музики? Вона прекрасна як завжди.

Bose Headphones 700 забезпечують по-справжньому якісний звук, коли ви слухаєте музику. Ви буквально занурюєтеся в неї, адже фірмовий активний еквалайзер забезпечує насичений звук на будь-якій гучності. Музика завжди буде звучати чисто і без спотворень, навіть якщо ви вирішите зробити тихіше або голосніше.

Додаток Bose Music: управління, що налаштовується.

Додаток Bose Music ще більше розширює ваші можливості управління і при налаштуванні параметрів, і при прослуховуванні музики, забезпечуючи спільну роботу розумних продуктів Bose для більш яскравих емоцій.